Prosinac u Zebicama

Prosinac u skupini Zebice počeo je veselo i raspjevano, naučili smo nove božićne pjesmice koje smo svakodnevno pjevali .

Naše su male ručice vrijedno radile i izradile mnoštvo božićnih ukrasa  kojima smo ukrasili našu sobu, a neke smo izložili na božićnom štandu. Izrađivali smo čestitke za umirovljenike i roditelje.

Posebno veselje bilo je ukrasiti čizmice za sv. Nikolu i čekati što će se u njima naći .

Djecu je jako obradovala vožnja kombijem do Vrsara gdje nas je na dvorištu matičnog vrtića dočekao Djed Mraz sa poklonima. Tamo smo se častili, pjevali i plesali.

Hladniji dani prosinca nisu nas spriječili da svakodnevno šetamo i uživamo na svježem zraku.