Djed Božičnjak stigao je i kod nas

19.12.2018.

Došao nam je pravi pravcati Djed Božičnjak! Sobovi su ga vodili od područnog vrtića u Funtani pa sve do Vrsara, ali na žalost bili su toliko brzi da ih nismo uspjeli vidjeti kako lete. Djeca su u to vrijeme pripremala doček za najdražeg djedicu, vježbala pjesme i ples kojima su ga razveselila. Djedica je bio vrlo zadovoljan što se moglo vidjeti po poklonima! Djeca su mu se zahvalila i za svaki slučaj na uho šapnula što da im stavi pod bor u njihovim domovima!

Zebice   Prepelice   Kosići   Galebovi   Šojkice   Sjenice    Vrapčići

Predškolci Srakice