Sv.Nikola posjetio Tiće u Vrsaru i Funtani

Cijeli protekli tjedan u vrtiću Tići vladala je posebna i radosna atmosfera. Ovom prigodom tete su marljivo s dječicom pripremile pjesmice i recitacije, a djeca su nestrpljivo i s uzbuđenjem pričala priče o svetom Nikoli i pripremala se za njegov dolazak. Uredili su prostor vrtića, izrađivali čizmice i ukrase, čistili vlastite čizmice, pjevali vesele pjesmice…ne bi li Nikola što prije stigao. I napokon je došao taj dan!! Sveti Nikola im je za nagradu svakom osobno uručio poklon. Djeca nisu krila oduševljenje!